Ootame Sinu ELUideed 14. jaanuariks!

Sul on põnev idee, mida pole veel jõudnud teostada? Sulle meeldib koostöö inspireerivate üliõpilaste ja õppejõududega? Esita ELU projekti idee 14. jaanuariks elu.tlu.ee!

ELU on alus tarkadeks valikuteks elus! alus tarkadeks valikuteks elus!

Esita ELU projekti idee 14. jaanuariks elu.tlu.ee!

“ELU pakub võimalust mugavustsoonist välja tulla, teha suuremat koostööd teiste kolleegidega, saada põnevaid kogemusi ja proovida uudseid õpetamispraktikaid”

Juhendajaid ootavad lähetused välisülikoolidesse, tihedam koostöö ja kontaktvõrgustik, arutelud ning kogemuste jagamine kolleegidega, arendustegevused ja tugi juhtkonnalt.
ELU ehk erialasid lõimiv uuendus on projekt- ja probleemõppel põhinev erialasid lõimiv ehk interdistsiplinaarne õppeaine, mille raames üliõpilased koostöös õppejõudude ja ülikooli väliste partneritega teostavad erialadeülese probleemipüstitusega projekte.
Töö toimub 6-8-liikmelistes rühmades, kus peab olema esindatud vähemalt kolm eriala. Esmakordse juhendamise korral saab õppejõud ühe rühma juhendamise eest koormusarvestusse 6 EAPd ning ühekordset lisatasu 250€. ELU õppeaine on üliõpilastele nii bakalaureuse kui magistriastmes kohustuslik. Ainemaht on 6 EAPd ja hindamine mitteeristatav.

NB! Kasulikud juhised ja nõuanded ELU projekti idee esitamiseks leiad SIIT
Tutvu ka: