Eetris on Tallinna Ülikool: Sariõppija innustab avatud õpet valima

Äripäeva raadiosaate "Eetris on Tallinna Ülikool" külalised on Tallinna Ülikooli avatud õppe projektijuht Marge Kõrvits ja õppija Urmas Lehtsalu.

avatud õpe

Saates räägitakse Tallinna Ülikooli avatud õppe projektijuhi Marge Kõrvitsaga avatud õppest ja selle vajalikkusest. Marge räägib populaarseimatest ainetest ja sellest, miks tasub avatud õppes õppida ja kuidas see ettevõtjatel töötajate koolitamise osas kasuks tuleks. Lisaks räägib sariõppija Urmas Lehtsalu sellest, mis kannustab teda pidevalt ennast täiendama ning miks talle meeldib õppida. Lehtsalu õpetab ise Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis ja ta räägib veidi ka sellest, mida soovivad täiskasvanud õppijad.

Saadet juhib Kaisa Gabral.

Kuula saadet siin!

Avalduse kevadsemestril avatud õppes õppimiseks saab esitada 6. jaanuarist kuni 2. veebruarini.