Teade

"Teadus 3 minutiga" finaali saab jälgida otseülekandena veebis

Reedel, 5. veebruaril algusega kell 18 toimub juba viiendat korda konkursi „Teadus 3 minutiga“ loengute finaal-gala. 18 võistlejast on Tallinna Ülikoolist Reet Kasepalu ja Stella Polikarpus HTI-st ning Kais Allkivi-Metsojaga DTI-st.

Reet Kasepalu ja Stella Polikarpus HTI-st ning Kais Allkivi-Metsojaga DTI-st
Reet Kasepalu ja Stella Polikarpus HTI-st ning Kais Allkivi-Metsojaga DTI-st.

Pidulik sündmus toimub teaduste akadeemia saalis, otseülekannet on kõigil soovijail võimalik jälgida akadeemia kodulehel, akadeemia Facebooki-lehel või Novaatori portaalis.

Tallinna Ülikooli teadlased ning nende ettekannete pealkirjad:

Viis parimat valitakse välja reedesel finaal-galal. Žüriisse kuuluvad sel aastal Tarmo Soomere – teaduste akadeemia president, žürii esimees; Liina Kersna – haridus- ja teadusminister; Reimo Sildvee – Eesti televisiooni hommikuprogrammi Terevisioon saatejuht ja vastutav toimetaja; Kärt Anvelt – ajakirjanik; Mart Koldits – Von Krahli teatri juht ja lavastaja; Heiti Hääl – ettevõtja; Liisa Pakosta – võrdõiguslikkuse volinik.

Konkursi koostööpartner on Eesti rahvusringhääling, rahastab EL Regionaalarengu fond Teame+ programmist.

Täpne ajakava ning lisainfo on leitav Eesti Teaduste Akadeemia lehel