Avalik loeng

Ökoloogia keskuse seminar: Tiiu Koff

Reedel, 27. septembril algavad taas Ökoloogia keskuse seminarid! Kell 9.00, ruumis M523.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Reedel, 27. septembril 2019 kell 9.00 (M523) räägib vanemteadur Tiiu Koff enda välitöödest koos Ilia Riikliku Ülikooliga Shiraki tasandikul.

Sel reedel räägib Tiiu Koff koostööprojektidest Ilia Riikliku ülikooliga (Gruusia). Lisaks Erasmus+ õpirände projektile osaleb T. Koff konsultandina Shota Rustaveli nimelise rahvusliku teadusfondi poolt rahastatavas projektis “Reconstruction of Late Holocene Paleoenvironmental Conditions of the Shiraki plain – Traces of Early State Formations in the Southern Caucasus”. Shiraki tasandik on unikaalne 800 ruutkilomeetrine ala Gruusia kaguosas, kus arheoloogilistel väljakaevamistel on leitud asulakohti, mis leidude põhjal on dateeritud hilis-pronksi ja varajasesse rauaaega. Millised olid sel ajal valitsenud keskkonnatingimused, sellele küsimusele peavadki vastuse andma multidistsiplinaarsed paleogeograafilised uuringud. Ettekandes antakse ülevaade septembrikuus toimunud esmastest välitöödest.

Seminar on avatud kõigile huvilistele.

Ökoloogia keskuse seminare on võimalik jälgida ka otse keskuse Facebooki lehel.