Senat on ülikooli akadeemiline otsustuskogu, kes vastutab ülikooli teadus-, arendus-, loome- ja õppetegevuse eest ning tagab selle kõrge kvaliteedi.


Senati koosseis

Airi-Alina Allaste, airi-alina.allaste@tlu.ee

Ene Hiiepuu, ene.hiiepuu@tlu.ee

Tiina Hiob, tiina.hiob@tlu.ee

Indrek Ibrus, indrek.ibrus@tlu.ee

Andres Jõesaar, andres.joesaar@tlu.ee

Larissa Jõgi, larissa.jogi@tlu.ee

Leif Kalev, leif.kalev@tlu.ee

Mihkel Kangur, mihkel.kangur@tlu.ee

Liisi-Ann Karro, liisi-ann.karro@tlu.ee

Liisi Keedus, liisi.keedus@tlu.ee

Andra Kütt, andra.kutt@tlu.ee

Tiit Land, tiit.land@tlu.ee

Tõnu Laas, tonu.laas@tlu.ee

Uku Lember, uku.lember@tlu.ee

Tobias Ley, tobias.ley@tlu.ee

Jekaterina Masenko, jmasenko@tlu.ee

Erik Mikkus, erik.mikkus@tlu.ee

Daniele Monticelli, daniele.monticelli@tlu.ee

Katrin Niglas, katrin.niglas@tlu.ee

Kurmet Ojamaa, kurmet.ojamaa@tlu.ee

Hannes Palang, hannes.palang@tlu.ee

Sven Põder, sven.poder@tlu.ee

Priit Reiska, priit.reiska@tlu.ee

Kairit Tammets, kairit.tammets@tlu.ee

Johanna Viik, johanna.viik@tlu.ee

 

senati sekretär Hille Erik, akadeemilinesekretar@tlu.ee