Personaliosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Merje Olm juhataja kohusetäitja T-218 merje.olm@tlu.ee +372 640 9237
Jana Veenpere personaliarenduse peaspetsialist T-219 jana.veenpere@tlu.ee +372 619 9515
Marika Matvejeva koolitus- ja mobiilsusspetsialist T-219 marika.matvejeva@tlu.ee +372 619 9513
Anna Šerstjuk personalispetsialist T-220 anna.serstjuk@tlu.ee +372 640 9111
Lea Nulk personalispetsialist T-220 lea.nulk@tlu.ee +372 640 9114
Reilika Muuli töötervise spetsialist T-218 reilika.muuli@tlu.ee +372 640 9211
Kristiina Karula tasustamise ja töökorralduse spetsialist T-220 kristiina.karula@tlu.ee +372 640 9239
Eveli Ojamäe-Veider personalitöö konsultant