Partnernädala üldine bänner

Oktoobris tähistame taas täiskasvanud õppijatele suunatud PARTNERNÄDALAT ja teeme seda sel aastal virtuaalselt EDUSPACE stuudios! 

EDUSPACE
EDUSPACE on tehnoloogiaga toetatud õppimise ja õpetamise uurimise labor, mille märksõna on koostöö ülikooli, õppeasutuste ja ettevõtete vahel.

6. -16. oktoobril 2020 toimuvad tasuta veebiseminarid ja laborikülastused ettevõtete töötajatele ja teistele huvilistele. 

PARTNERNÄDALA kava 

Kliki sündmuse lingil, loe seminari kohta täpsemalt ja registreeri end osalejaks! Lingi Partnernädala veebiseminaril osalemiseks saadame registreerinutele e-kirja teel enne sündmust. Meie laboreid on võimalik tulla füüsiliselt külastama, kuid vajalik on ette registreerimine.

6. oktoobril 2020 kell 17.30-18.00 "Research-based service design", Merja Bauters, TLÜ digitehnoloogiate instituudi professor; TLÜ avatud akadeemia ettevõtlussuhete ekspert Ingrid Hindrikson; Kersti Peenema, Helge App. Seminar on inglise keeles ja ülekanne toimub Tallinna Ettevõtluspäeva live stuudiost Viru Konverentsikeskuses.

7. oktoober 2020 kell 10.00-11.00 Kuidas toetab tehnoloogia kasutamine ôppimist ja ôpetamist ettevõttes? EDUSPACE labori ja ettevôtete koostöö vôimalused. Kompetentside ja labori tutvustus, seminar. Janika Leoste (EDUSPACE projektijuht), Katrin Männik (EXU = Ettevôte x Ülikool), Allan Valm (Mobi Lab), Priit Grünberg (Datel), Maitis Märss (Demek CNC)

7. oktoober 2020 kell 12.00-13.00 "Kohtumiste ja koosolekute pidamine „uue reaalsuse“ tingimustes", Katrin Saks, BFMi õppejõud, Katrin Sigijane, BFMi koolitusjuht ja õppejõud
Ettekande leiate siit. 

7. oktoober 2020 kell 13.00-14.00 TLÜ Loodus- ja terviseteaduste molekulaarteaduste laborite külastus ja esitlused. Prof Rando Tuvikene, süsteemibioloogia lektor Kairi Koort. 

12. oktoober 2020 kell 11.00-12.30 "Järeldusi koroonakriisi aegsest õpikogemusest. Oskuste vajadused kriisiajal ja kriisijärgselt", Urve Mets, Kutsekoja OSKA uuringujuht, Krista Loogma, haridusteaduste instituudi professor.
Ettekande leiate siit

14. oktoober 2020 kell 12.00-13.30 "Kuidas edastada head halba sõnumit?“, Mart Soonik, Tallinna Ülikooli BFMi avalike suhete lektor. 
Ettekande leiate siit.

14. oktoober 2020 kell 15.00-16.30 „Kuidas tekitada meeskonnatunnet kaugtöö tingimustes?", Piret Jamnes, Loodus- ja tervisteaduste instituudi karjäärinõustamise lektor.
Ettekande leiate siit.

15. oktoober 2020 kell 13.00-14.30 "Kuidas edendada rohelist hoiakut ettevõttes?"Liisa Puusepp, Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teadur ja Mihkel Kangur, Tallinna Ülikooli loodus- ja tervisteaduste instituudi vanemteadur
Ettekande leiate siit. 

Partnernädal on korraldatud koostöös Tallinna Ülikooli arendus- ja koostöökeskusega EXU ning Eesti Personalijuhtimise Ühinguga PARE.

Samal nädalal toimub ETKA Andras ja Haridus- ja Teadusministeeriumi eestvedamisel Täiskasvanud Õppija Nädal (TÕN), mille raames toimub erinevates Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tutvu kogu TÕNi kavaga siin!

Kontakt:
Lilian Rückenberg 
täiendusõppe projektijuht
Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia
lilianr@tlu.ee
+372 619 9516
www.tlu.ee/koolitus
 

imageimageimagepare logo

            

           image

Partnernädalat toetab ELi rahastatud projekt “TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja”. 

Varasemalt Partnernädala raames toimunud loengud:  

"Organisatsiooni digiküpsuse hindamine ja digiinnovatsiooni juhtimine”  Ettekande leiate siit.  
"Sugu ja sootus brändide enesepeeglis ehk ühest võimalusest kujundada oma tootest eristuv bränd" Ettekande leiate siit. 
"Emotsiooni ja tuju roll kasutajakogemuse disainimises" Ettekande leiate siit. 
"EXU - Ettevõte X Ülikool: Miks ja kuidas loome lahendusi praktilistele probleemidele?"Ettekande leiate siit.
"Rahulolu ja heaolu kujundavad psühholoogilised tegurid" 
Ettekande leiate siit. 
„Kes kujundab sinu karjääri? Job crafting ja Life Design kui karjääri juhtimise ja kujundamise tööriistad“ Ettekande leiate siit. "Värbamine muutuvas maailmas" Ettekande leiate siit. 
 "Stress ja tööstress. Kui eesmärk on hea tervis ja tööalane produktiivsus, siis kuidas seda saavutada?" Loengu teemapunktid leiate siit
Karjäär 4.0, lektor Kadri-Liis Kusmin
Uuemad suunad õppimises: kuidas õppimisest  mõelda  ja kuidas toetada õppijat?, lektor Grete Arro 
Eduka tootearenduse võimalused ideest  töötava prototüübini, lektorid Mati Mõttus, Ilja Šmorgun
Vaade organisatsioonile humanistlikus psühholoogias -  usaldus, organisatsioonipoolne toetus ja areng, prof Aleksander Pulver
Robotite välimääraja: kuidas märgata ja  rakendada roboteid? lektor Karl Kruusimäe
"Reklaami 100 nägu", lektor Tiina Hiob
"How Organizations Adapt for the Future? Workplace Learning for Innovation", prof Tobias Ley
"Inimene kui bränd", lektor Kristo Krumm
"Stressile vastupanuvõime ja psühholoogiline kapital", prof Aleksander Pulver
"Missugune on hea müügikiri?", prof Reili Argus
"Digivahendid koolitusprotsessis: milleks, millal, kuidas?", lektor Veronika Rogalevitš
"Ristmeedia kasutamine turundussõnumite edastamiseks“, lektor Andres Jõesaar
"Mängustamine ettevõtluses", lektor Martin Sillaots
"Kuidas tööl terveks jääda?", lektor Kirsti Pedak