Sisseastumine

Veel jõuab! Tallinna Ülikooli täendav vastuvõtt kestab 9. augustini

Tallinna Ülikool kuulutas välja täiendava vastuvõtu 6 bakalaureuse- ja 11 magistriõppekavale. Vastuvõtuavaldusi saab esitada 4. kuni 9. augustini.

Vastuvõtu bänner. Kaks tudengit istuvad, peal kirjas lisavastuvõtu aeg 4.-9. august.

Täiendava vastuvõtu puhul saab esitada avalduse vaid ühele õppekavale ning kandideerida saavad vaid Eesti kodanikud ja Eestis alaliselt elavad inimesed. Kandideerimine toimub sisseastumise infosüsteemis SAIS.

Bakalaureusetasemel on võimalus kandideerida kuuele õppekavale: audiovisuaalne meedia (inglise keeles), haldus- ja ärikorraldus (tasuline osakoormusega õpe eesti keeles), interdistsiplinaarsed sotsiaalteadused - Artes Liberales (inglise keeles), poliitika ja valitsemine (inglise keeles), ristmeedia (inglise keeles), õigusteadus (tasuline osakoormusega õpe, eesti keeles) ja õigusteadus (inglise keeles, päevaõpe Tallinnas, sessioonõpe Helsingis).

Magistritasemel on kandideerimiseks avatud järgmised erialad: gümnaasiumi loodusteaduslike ainete õpetaja, heaolu ja tervisekäitumine (inglise keeles), informaatikaõpetaja, inimõigused digitaalses ühiskonnas (inglise keeles), kaasav haridus, kunstiõpetaja, muusikaõpetaja, psühholoogia (koolipsühholoogia suund), rahvusvahelised suhted (inglise keeles), sotsiaalne ettevõtlus (inglise keeles) ja õigusteadus (tasuline osakoormusega õpe eesti keeles).

Vastuvõtueksamite kohta leiab rohkem infot ülikooli kodulehelt.

Tallinna Ülikooli õppima asumine tuleb õppekoha saajal kinnitada hiljemalt 19. augustil õppelepingu loomisega. Lähemalt saab täiendava vastuvõtu ja selle tingimustega tutvuda Tallinna Ülikooli kodulehel.

Lisateave:
E-post: vastuvott@tlu.ee